Cech Dobrodruhů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cech Dobrodruhů

fórum RolePlayingového cechu na WoW serveru Sargeras
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Základní info

Goto down 
+2
zeeboom
Tommassino
6 posters
AutorZpráva
Tommassino

Tommassino


Poeet p?íspivku : 168
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno: Aggram Strifelaugher

Základní info Empty
PříspěvekPředmět: Základní info   Základní info Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 9:46 pm

Po prázdninách, případně ke konci prázdnin, očekávejte započetí uzavírání pohledávek( zacatek aktivity cechu).
Pokud máte jakýkoliv problém který budete potřebovat asi tak za 2 měsíce vyřešit prosím dejte vědět komukoliv z cechu a on Vám, pokud mu nabídnete dostatečnou odměnu, pomůže.

Koncept cechu:
Skupina dobrodruhů se rozhodne založit cech dobrodruhů a stanoví, že do cechu bude příjmat jen trochu znalejší dobrodruhy a bude se pokoušet vytvořit 'zásahové' jednotky, které bude vysílat za pohledávkami. Cech samozřejmě bude mít svá vlastní pravidla za jejichž porušení budou dobrodruzi potrestáni. To co dobrodruzi budou dělat mimo nasazení na pohledávku je jejich věc dokud neporuší cechovní nařízení z tohoto vyplývá, že migrace dobrodruhů mezi jednotkami je možná a dokonce i žádoucí, pokud je potřeba jejich meče či mysli v jiné jednotce.

- cech bude složen z tzv. RP hráčů
- každá postava v cechu bude mít svoji historii( background)
- cech bude složen ze skupin postav podobného levelu a tato skupina se bude scházet jak se dohodne

Questy vzorový příběh:
Předpokládejme, že tento cech existuje ve skutečnosti a jeho členy je několik jednotek. Já jsem člověk co má problém s příšerami v okolí mého domku. O tomto cechu jsem slyšel, že vyřeší každý problém a proto zkontaktuju jednoho člena cechu s tím, že potřebuju jejich pomoc a že se jim odměním.
OOC: Já jsem NPC které někomu z cechu zadalo q tomu někomu budem říkat Franta
Franta jde za svou jednotkou a řekne jim, že potřebuju pomoc cechu. Jednotka se po poradě buď rozhodne, že pomůže, nebo že ne. Předpokládejme, že se rozhodla kladně. Po rozhodnutí se tedy jednotka vypraví na pomoc chudákovi mě a vyřeší můj problém. Já spokojen, že udělali pro mě takovou službu jim dám odměnu.
Vzorového příběhu se nedržte ne všechny zakázky jdou přes cech. Práci jde najít i jinde než v cechu.

Backgroundy/Historie postav:
Každá postava v našem cechu musí znát svoji historii( kromě výjimek jako postav se ztrátou paměti) a proto by každý hráč měl napsat tzv background postavy( dále jen BG). BG jsou dvojího druhu strukturovaný( jako životopis) a tpříběh. Strukturovaný je v podstatě popis nejdůležitějších milníků v životě postavy( např. narození, důležité události v mládí, návyky, charakter apod.). Příběh je druh BG který není jen informativní ale snaží se být i literárně kvalitní a dobře čtivý. Tento druh životopisu napsat je celkem na dlouho ale pokud jste literárně zdatní tak bych vyvýšil tento nad strukturovaným.
BG jakéhokoliv druhu napíšete tak, že si promyslíte celý život vaší postavy od narození k 1. lvl( případně 10.) a poté vzpomínky na minulost sepíšete a zveřejníte. Pěkný ne?

Příklad:
Takže... vememe nějaký hrozný klišé. Jsem člověk, v mládí sem žil v Westfallu a když mi bylo asi 12 tak naší osadu přepadli banditi celou ji vypálil a zabili mi rodiče. Já byl zrovna na procházce s kámošema a když sme se vrátili, uhlíky už chladli. Ten pohled na vypálenou osadu ve mě vyvolal takovou zlost, že sem si předurčil až do konce života bojovat proti zlu na zemi a odešel jsem do kláštera. Tam jsem vyrostl blabla nějaká příhoda z mládí.... a dorostl jsem do věku, kdy jsem byl už schopen bojovat se zlem bez pomoci mých opatrovníků. Vydal jsem se tedy do velkého města Stormwindu hledat štěstí a druhy pro boj se zlem....
To by byl spíš příběhový BG teď strukturovaný:
- narodil se v Westfallu
- rodiče zahynuli při nájezdu banditů
- kvůli smrti rodičů nesnáší zlo a neoprávněné násilí
- vyrostl v klášteře kde ho vyučili boji proti zlu
- příhoda z kláštera
- vydal se do SW hledat druhy pro boj se zlem

Emoty:
emote - z emotion = emoce ve WoW se dají vyjadřovat přes grafické emoty ale mnoho RP hráčů preferuje emote uzavřený v *
např: *koukne na tebe s odporem a s lehkým nádechem ironie začne mluvit*
Tyto emoty jde zautomatizovat přes makra a potom k nim jde přidat i grafický projev emotu přes backslash commandy.
Ve WoW se dá k emotům použít i backslash cmd /me "text emotu"

Prosím vážné zájemce o předběžný zápis do cechu aby sem napsali něco jako: "JO to chci" Wink

Věcné info
chat se zatím řeší ventrilo nebo integrovaný WoW chat( to by aspoň slyšeli i ostaní, co si povídáme Wink)
skupina by byla vysazená na lvl 10( ještě odiskutovatelné) jak se tam jednotliví hráči dostanou je jejich věc
prozatím je skupina kompletní ale nejsou ještě určeny povolání
pro každého hráče skupiny by bylo záhodno si přečíst rámcovou historii - čím obsáhlejší tím lepší( blbější vaší postavu můžete udělat dycky)
začít promýšlet BACKGROUND( pro neznalé objasním na požádání i když myslím, že je to jasný)
něco málo z historie Warcraftu: http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/forum/index.php?topic=5156.0


ZATÍM TO VYPADÁ, ŽE SE ZAČNE AŽ PO PRÁZDNINÁCH


Naposledy upravil dne Tue Jul 17, 2007 8:18 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://batsup.googlepages.com
Tommassino

Tommassino


Poeet p?íspivku : 168
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno: Aggram Strifelaugher

Základní info Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základní info   Základní info Icon_minitimeFri Jun 15, 2007 4:04 pm

Prosím aby pokud tu někdo nenajde své jméno nebo by měl výhrady k preferovanému povolání nebo dokonce k tomu, že je zařazen do méně vážných zájemců tak aby napsal. Díky
Návrat nahoru Goto down
http://batsup.googlepages.com
Linot
Anonymní




Základní info Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základní info   Základní info Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 2:50 pm

chci se zeptat Jak to bude z Pohlavím ???
Zaleží na BG. nebo je to nějak určene ? - a nebo co ?
Návrat nahoru Goto down
Tommassino

Tommassino


Poeet p?íspivku : 168
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno: Aggram Strifelaugher

Základní info Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základní info   Základní info Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 3:23 pm

Linot napsal:
chci se zeptat Jak to bude z Pohlavím ???
Zaleží na BG. nebo je to nějak určene ? - a nebo co ?
je to fuk
Návrat nahoru Goto down
http://batsup.googlepages.com
zeeboom




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 16. 06. 07

Background
Plné jméno: Nefir z Othal

Základní info Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základní info   Základní info Icon_minitimeSun Jun 17, 2007 1:22 pm

a co levely? od 10? to abych uz zacal:D
Návrat nahoru Goto down
Werr

Werr


Poeet p?íspivku : 88
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Chimere Stormschemer

Základní info Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základní info   Základní info Icon_minitimeSun Jun 17, 2007 1:24 pm

To se nějak zařídí , já tedy ještě nevím jak , ale nějak se to udělá. Polovina z nás má určitě postavu v Hordě a určitě budou celý žhaví , aby si udělali další account a hned aby začali "tunit" další postavu.
Samozřejmě , nejspíše další account mít budou muset , ovšem už to s tím lvlováním nebude tak horké.
Návrat nahoru Goto down
Czirne




Poeet p?íspivku : 23
Age : 32
Registration date : 21. 07. 07

Background
Plné jméno: Yerril

Základní info Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základní info   Základní info Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:42 pm

ohlende toho lvl.. neprijde vam 10 malo? já sem si dnes behem 4 hodin vyleveloval postavu na 10, a to to byla teprve moje2.postava(kdyz nepocitam ztraceneho druida).... a skoro mi bylo líto skoncit..... jeste sem nedosel ani do Exodaru... je to blbé nechavat tam Q,za ktere byste si mohli behem chvilky nahrabat klidne 15 lvl.... a pak jesste cesta do GS a Q tam.. nechcete zvihnout zacinajici lvl treba na 20.... to uz se da vic delat.... a ani to moc dlouho netrva.. znam typka, ktery dal za den 19 druida...
Návrat nahoru Goto down
Zabik




Poeet p?íspivku : 80
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Zabik

Základní info Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základní info   Základní info Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:24 am

ved ked sa ti paci postava ktoru hras tak si zaloz podobnu a tamtu ktoru mas pouzi na RP...
Návrat nahoru Goto down
PetraVanda




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 09. 09. 14

Základní info Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základní info   Základní info Icon_minitimeTue Sep 09, 2014 2:44 pm

To je skvělý nápad.
Návrat nahoru Goto down
http://cheaty.yin.cz/d/diablo-2/
Sponsored content





Základní info Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základní info   Základní info Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Základní info
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Info o Forum

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cech Dobrodruhů :: Informace :: Obecné informace-
Přejdi na: