Cech Dobrodruhů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cech Dobrodruhů

fórum RolePlayingového cechu na WoW serveru Sargeras
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 První setkání cechu

Goto down 
+4
Werr
zeeboom
Hannibal
Tommassino
8 posters
AutorZpráva
Tommassino

Tommassino


Poeet p?íspivku : 168
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno: Aggram Strifelaugher

První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitimeSun Jul 01, 2007 1:54 pm

První setkání bude začínat v 17 hodin a bude trvat jak budem chtít.
Předpokládám pokec, pokus o založení guildy a možná i nějaký q.

První setkání probíhalo takto:
Nejprve jsme se setkali v hospodě v GS a pak začala nevázaná konverzace ve které jsme se snažili seznámit s ostatními shromážděnými členy cechu. Po nějaké době jsme se dohodli na tom, že pomůžeme zdejšímu strážci zákona s jedním banditou( q Manhunt) jenomže pršelo a tak se nikomu nechtělo ven. Abychom počkali na lepší počasí, šli jsme nejdřív do hospody a pak jsme se přemístili do pronajmutého pokoje kde jsme si mysleli, že bude klid. Bohužel toto očekávání se nevyplnilo, protože v jedné posteli spal medvěd, kterého jsme vyhnali. Pak jsme čekali až přestane pršet. OOC: já pak začal shánět podpisy a sehnal sem jich dost na to abych založil guildu potom se postupně všichni odhlásili a konec.


Naposledy upravil dne Tue Jul 03, 2007 12:20 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://batsup.googlepages.com
Hannibal




Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 15. 06. 07

Background
Plné jméno:

První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitimeSun Jul 01, 2007 3:48 pm

to akoze dnes???
Návrat nahoru Goto down
zeeboom




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 16. 06. 07

Background
Plné jméno: Nefir z Othal

První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitimeSun Jul 01, 2007 3:58 pm

no ja moc casu mit nebudu ano dnes.. uz ma 10.lvl nachazem se kousek od IF takze to stihnu.. ale rikam, seznamim a pak si pudu nahoru do hospody zdrimnout:)
Návrat nahoru Goto down
Tommassino

Tommassino


Poeet p?íspivku : 168
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno: Aggram Strifelaugher

První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitimeSun Jul 01, 2007 4:53 pm

Hannibal napsal:
to akoze dnes???
do kalendáře( viz horní lišta) se můžou zaznamenat různé akce formou příspěvku který se potom objeví zde v tomto podfóru. Pokud nechceš zjišťovat kdy akce je tak je lepší se kouknout na kalendář kliknutím na tlačítko v horní liště.
Návrat nahoru Goto down
http://batsup.googlepages.com
Werr

Werr


Poeet p?íspivku : 88
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Chimere Stormschemer

První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitimeSun Jul 01, 2007 5:58 pm

Lidi trochu nestíhám , tak tam dorazím krapet později.
Návrat nahoru Goto down
zeeboom




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 16. 06. 07

Background
Plné jméno: Nefir z Othal

První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitimeSun Jul 01, 2007 7:30 pm

dobre.. a kdy budeme davat sesny pokud budou?
Návrat nahoru Goto down
Tommassino

Tommassino


Poeet p?íspivku : 168
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno: Aggram Strifelaugher

První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitimeSun Jul 01, 2007 7:54 pm

Tak první schůzka proběhla. Přes lehkou nepřehlednost diskuze sem vytvořil guildu a možná i získal nového člena. Session byla seznamovací nikdo z nás nezískal ani xp ale zato to byla celkem zábava. Pokud někdo chce může napsat zprávu z 1. session.
Návrat nahoru Goto down
http://batsup.googlepages.com
zeeboom




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 16. 06. 07

Background
Plné jméno: Nefir z Othal

První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitimeMon Jul 02, 2007 1:24 pm

mne spis de o to, jestli neudelame dalsi sesny.. vim ze spousta lidi je na prazdninach, ale 5 se da dohromady vzdycky.. a kdyz prijde nekdo kdo na seznamovaci nebyl mohl by se kolem toho udelat nejaky event (zachrana pre prepadeni bandity apod.) a jestli nebudee delat sesny budeme svoje postavy jeste trochu vic levlovat? RP je sice good ale kdyz muze byt jenom v zakl lokacich neni to nic moc:( treba v desolace- tam bychom se vyraadili:D:D ale to je celkem bludna predstava..
Návrat nahoru Goto down
Zabik




Poeet p?íspivku : 80
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Zabik

První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitimeMon Jul 02, 2007 3:17 pm

ja si myslim ze zakladne lokacie su idealne, pretoze tam ide 95% questov a nic si nemusime vymyslat, naopak v desolace idu asi 4 Smile . a dalsie session su teraz zbytocne pretoze my nechceme hrat ako 5 ktori sa stretnu ale mame rozdelenie do skupin...
Návrat nahoru Goto down
Tommassino

Tommassino


Poeet p?íspivku : 168
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno: Aggram Strifelaugher

První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitimeMon Jul 02, 2007 6:19 pm

zeeboom napsal:
mne spis de o to, jestli neudelame dalsi sesny.. vim ze spousta lidi je na prazdninach, ale 5 se da dohromady vzdycky.. a kdyz prijde nekdo kdo na seznamovaci nebyl mohl by se kolem toho udelat nejaky event (zachrana pre prepadeni bandity apod.) a jestli nebudee delat sesny budeme svoje postavy jeste trochu vic levlovat? RP je sice good ale kdyz muze byt jenom v zakl lokacich neni to nic moc:( treba v desolace- tam bychom se vyraadili:D:D ale to je celkem bludna predstava..
Pokud chceš něco uspořádat tak prosím. Já odjíždím pryč ve středu a budu zpět až koncem srpna. K levelování - první session nebyla standartní, normálně to bude probíhat tak, že se udělá několik questů nebo instance( už se těšim na DM) takže se neboj, že bychom se neposunuli.
Pokud budeš něco pořádat tak ale uvědom si, že pokud nabereš nějak víc xp tak tě bude muset tvoje skupina dohánět, nebo ty budeš se svou skupinou hrát questy co si už dělal a to by nebylo moc zábava ne?
Návrat nahoru Goto down
http://batsup.googlepages.com
zeeboom




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 16. 06. 07

Background
Plné jméno: Nefir z Othal

První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitimeMon Jul 02, 2007 8:04 pm

to jo.. ja spis jestli mam teda enchat tu postavu freezlou:) jinak ty paka co jeste nemai 10 by si ji mohli udelat>zabik, hanns
Návrat nahoru Goto down
Zabik




Poeet p?íspivku : 80
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Zabik

První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitimeMon Jul 02, 2007 8:59 pm

zeeboom pre mna je tych 5 lvl otazka tak 45 minut, mozno hodiny ak mi to nepadne Smile
Návrat nahoru Goto down
tanecnik




Poeet p?íspivku : 33
Age : 43
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno:

První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitimeMon Jul 02, 2007 9:46 pm

Hm tak to jsem zmeškal první setkání cechu, škoda. Byl jsem na dovolené. Nechcete napsat pro ostatní jak to probíhalo?
Návrat nahoru Goto down
Tommassino

Tommassino


Poeet p?íspivku : 168
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno: Aggram Strifelaugher

První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitimeTue Jul 03, 2007 12:20 am

tanecnik napsal:
Hm tak to jsem zmeškal první setkání cechu, škoda. Byl jsem na dovolené. Nechcete napsat pro ostatní jak to probíhalo?
průběh přidán viz první příspěvek
Návrat nahoru Goto down
http://batsup.googlepages.com
Werr

Werr


Poeet p?íspivku : 88
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Chimere Stormschemer

První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitimeTue Jul 03, 2007 12:23 am

Chtěl bych jen dodat , že to bylo místy dost nepřehledné. (myslím diskuzi) Mleli jsme jeden přes druhého a člověk se pak třeba nic nedozvěděl. Vím , že se tomu nedá pravděpodobně zabránit , ale aspoň nějak zmírnit. Bo někdo se na něco zeptal a další vyprávěl támhle tuto a téma se rychle přemisťovalo sem a pak zas jinam.
Návrat nahoru Goto down
zeeboom




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 16. 06. 07

Background
Plné jméno: Nefir z Othal

První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitimeTue Jul 03, 2007 9:05 am

to jo.. bylo to jak v normalni hospode. jeden mluvil o tom druhy o necem jinem... ale kdyz sme videli ze se tak prekecavame nemeli sme prestat, i to patri k pribehu:) >zabik ja vim pro mne taky prave proto se byl udiveny ze je nemas:)
Návrat nahoru Goto down
Tommassino

Tommassino


Poeet p?íspivku : 168
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno: Aggram Strifelaugher

První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitimeTue Jul 03, 2007 11:56 am

Werr napsal:
Chtěl bych jen dodat , že to bylo místy dost nepřehledné. (myslím diskuzi) Mleli jsme jeden přes druhého a člověk se pak třeba nic nedozvěděl. Vím , že se tomu nedá pravděpodobně zabránit , ale aspoň nějak zmírnit. Bo někdo se na něco zeptal a další vyprávěl támhle tuto a téma se rychle přemisťovalo sem a pak zas jinam.
Já mam zkušenosti s tím, že to jde takhle mluvit ale diskuze musí být trochu pomalejší a víc zaměřená na 2-4 lidi. Když se na něco zeptám tak bych se měl zeptat konkrétně nějakého člověka a ostatní by měli počkat než odpoví atd ale dalo by se to eliminovat i teamspeakem. Když napíšete něco tak vám příde blbý čekat než bude volný místo v diskuzi a pak tam mluvilo třeba 3 lidi najednou - to by přes teamspeak nešlo tam by mluvil jeden( případně 2 když by se hádali) protože jinak by tomu nerozuměl ani on ani ostatní.

EDIT: jo eště bych technicky ohodnotil RP objevili se akronymy - nepřípustné a objevili se smajlíky - taky nepřípustné
Návrat nahoru Goto down
http://batsup.googlepages.com
raddy




Poeet p?íspivku : 27
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno:

První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitimeWed Jul 04, 2007 4:34 pm

aha tak super ze jste mi dali vedet Smile
Návrat nahoru Goto down
lidojed




Poeet p?íspivku : 29
Age : 35
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Hanns Fisher

První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitimeThu Jul 05, 2007 5:55 pm

Hele jestli mě někdo bude nazívat pakem tak se asi naštvu ... ne všichni mají čas sedět sto let u kompu ... máme práci a jiné povinosti a zábavy než wowko a těch pár levlů mám za chvilku takže drž pysk ... navíc teď sem tu enbyla a zase nebudu tak je podle mě zbytečný se jít zase scházet před koncem práznin ... jinak ke komunikaci kdyby to bylo přez nějakou hlasovou službu bylo by to možná lepší ale ani takle mě to nevadilo ... sem už na podobné diskuze zvyklí ... a co dál hodnotím velice kladně hodně hráčů ... k pár mám výhrady ale už nevim kdo to byl takže nic konkretního ... jinak sezení se vyvíjelo dle mých představ a užil sem si kecání :-))
Návrat nahoru Goto down
http://www.lidojed.wz.cz
zeeboom




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 16. 06. 07

Background
Plné jméno: Nefir z Othal

První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitimeFri Jul 06, 2007 11:41 am

to neni nic o tom- sam rikas tech par lvlu mas za chvilku tak proc nebyly? Smile radsi tuhle debatu o levlech ukancime..
Návrat nahoru Goto down
Tommassino

Tommassino


Poeet p?íspivku : 168
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno: Aggram Strifelaugher

První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitimeFri Jul 06, 2007 8:58 pm

zeeboom napsal:
to neni nic o tom- sam rikas tech par lvlu mas za chvilku tak proc nebyly? Smile radsi tuhle debatu o levlech ukancime..
ok... lock
kdyztak tenhle prispevek uz pisu z dalnych kraju kde ja nemam uplne u sebe pocitac takze necekejte z me strany aktivitu.
zatim
PS: uz se tesim na pristi session
Návrat nahoru Goto down
http://batsup.googlepages.com
Sponsored content





První setkání cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání cechu   První setkání cechu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
První setkání cechu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cech Dobrodruhů :: Informace :: Akce-
Přejdi na: