Cech Dobrodruhů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cech Dobrodruhů

fórum RolePlayingového cechu na WoW serveru Sargeras
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 [Pro začátečníky] Jak na RP

Goto down 
AutorZpráva
Tommassino

Tommassino


Poeet p?íspivku : 168
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno: Aggram Strifelaugher

[Pro začátečníky] Jak na RP Empty
PříspěvekPředmět: [Pro začátečníky] Jak na RP   [Pro začátečníky] Jak na RP Icon_minitimeSun Aug 19, 2007 2:27 am

Základní směrnice pro ty co se třeba s RP ještě moc nesetkali a neví co se sluší a patří.
1. Žádné akronymy hlavně ne smajlíky a zkratky jako SW IF apod. Uvědomte si, že mluvíte... když mluvíte používáte zkratky?
2. Žádné probírání herního systému IC(in character). Prostě se nebudete bavit o tom, že dostanete helmu +5 intelect.
3. Ucelte si svoji představu o postavě a hrajte ji i kdyby to nevedlo k vítězství nad příšerou nebo podobně.
4. Hrajte svoji postavu a to co hrajete popište ve svém backgroundu ne opačně! Samozřejmě jsem si napsal BG předem ale to proto abych si uvědomil svoji postavu a jak ji mám hrát. Svůj BG můžu posléze změnit přestože by to nemělo být moc - radši změnit styl na ten který mi sedne než se do něčeho nutit.

Tohle je jenom něco málo co mě napadlo za tak 10 minut přemýšlení... pokud tam něco chybí napište PM.
Návrat nahoru Goto down
http://batsup.googlepages.com
Tommassino

Tommassino


Poeet p?íspivku : 168
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno: Aggram Strifelaugher

[Pro začátečníky] Jak na RP Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Pro začátečníky] Jak na RP   [Pro začátečníky] Jak na RP Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 10:41 pm

můžete komentovat
doplňte svými diskuzemi směrnice - NE pravidla - RP
Návrat nahoru Goto down
http://batsup.googlepages.com
 
[Pro začátečníky] Jak na RP
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cech Dobrodruhů :: Informace :: Obecné informace-
Přejdi na: