Cech Dobrodruhů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cech Dobrodruhů

fórum RolePlayingového cechu na WoW serveru Sargeras
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Neznalec ?

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Werr

Werr


Poeet p?íspivku : 88
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Chimere Stormschemer

Neznalec ? Empty
PříspěvekPředmět: Neznalec ?   Neznalec ? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 11:04 pm

Je to spíš takový průzkum a zcela na 100% jsem si jist , že toto někdo neplánuje , ale co když vaše postava nezná všeobecný alli jakyk ? Smile (čili elf mluví jen elfištinou Smile )

Dle mého , by to bylo tak heavy ... že by nikdo nevěděl nic , každopádně sranda by byla. Smile
Osobně plánuji (avšak ještě nejsem pevně rozhodnut) , že moje postava bude umět "obyčejně" jen trochu a tak to bude hodně zvláštní a víceméně dlouhé diskuze bude véct v rodném jazyce.
Myslím si , že by to mohlo být velice zajímavé , ač celkem náročné.
Nějaké názory ? Smile
Návrat nahoru Goto down
Czirne




Poeet p?íspivku : 23
Age : 32
Registration date : 21. 07. 07

Background
Plné jméno: Yerril

Neznalec ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznalec ?   Neznalec ? Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 11:10 am

dle mého názoru je jakékoli zpestrení hry na místě.... takze je to skvelý nápad Smile takže "Di do toho!"
Návrat nahoru Goto down
Tommassino

Tommassino


Poeet p?íspivku : 168
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno: Aggram Strifelaugher

Neznalec ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznalec ?   Neznalec ? Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 8:37 pm

Jelikož jsi magické povolání tak bych elfštinu zařadil do škatulky ušlechtilého jazyka určeného ke konverzaci jen s učenými muži. Very Happy Já říkám ne v normální konverzaci ale třeba se můžeš naučit nějaké elfské nadávky nebo elfštinu používat když seš rozčilený.
Návrat nahoru Goto down
http://batsup.googlepages.com
Sponsored content





Neznalec ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznalec ?   Neznalec ? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Neznalec ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cech Dobrodruhů :: Role Playing :: Návrhy ohledně RP-
Přejdi na: