Cech Dobrodruhů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cech Dobrodruhů

fórum RolePlayingového cechu na WoW serveru Sargeras
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 [Diskuze] Název

Goto down 
+4
raddy
lidojed
Zabik
Werr
8 posters
AutorZpráva
Werr

Werr


Poeet p?íspivku : 88
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Chimere Stormschemer

[Diskuze] Název Empty
PříspěvekPředmět: [Diskuze] Název   [Diskuze] Název Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 7:26 pm

Asi nikdo už na wiki nepáchne , tak to hodím sem. Jednoduše , nebylo by dobré vymyslet nějaké jméno pro to celé společenství ? (tedy , pokud nechcete , aby se to jmenovalo Cech Dobrodruhů)
Možná by to chtělo nějaký atraktivní název.
Když tak jsem hoďte komentář , či nějaký nápad.
Návrat nahoru Goto down
Zabik




Poeet p?íspivku : 80
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Zabik

[Diskuze] Název Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Diskuze] Název   [Diskuze] Název Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 7:28 pm

Tak cech dobrodruhu sa mi zda trosku nevhodny nazov Very Happy.. aj preto, ze sme tu cesi aj slovaci a je to cisto cesky nazov Smile takze kludne neco english...
Návrat nahoru Goto down
lidojed




Poeet p?íspivku : 29
Age : 35
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Hanns Fisher

[Diskuze] Název Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Diskuze] Název   [Diskuze] Název Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 7:51 pm

S angličtinou kategoricky nesouhlasím já i můj paňulák :-D když už cizej jazyk jedině trpasličtina nebo elfština ... když už náš jazyk klaním se k češtině ale pokud někdo nutně chce slovenštinu tak klidně slovensky mě je to putna ... ale rozhodně ne anglicky
Návrat nahoru Goto down
http://www.lidojed.wz.cz
Zabik




Poeet p?íspivku : 80
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Zabik

[Diskuze] Název Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Diskuze] Název   [Diskuze] Název Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 7:55 pm

no tak proste chcem neco co by uspokojilo aj aj Smile mne cestina zasadne nevadi a slovensky to ani nechcem..bol to len navrh Smile dame to do hlasovania Smile
Návrat nahoru Goto down
raddy




Poeet p?íspivku : 27
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno:

[Diskuze] Název Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Diskuze] Název   [Diskuze] Název Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 8:38 pm

mno ja myslim ze pockame na vyhodnoceni ankety jestli pojedem za Hordu nebo Ali a potom vymyslime nazev Smile takze prosim momentalne neprispivat do teto diskuze Smile
Návrat nahoru Goto down
Tommassino

Tommassino


Poeet p?íspivku : 168
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno: Aggram Strifelaugher

[Diskuze] Název Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Diskuze] Název   [Diskuze] Název Icon_minitimeFri Jun 15, 2007 3:59 pm

Zásadní otázka k názvu je jestli bude anglicky, slovensky nebo česky. Od toho se samozřejmě budou odvíjet názvy. K vytvoření názvu bychom už měli znát mytologii Warcraftu protože bychom měli mít nějaký vzor či ideu.
Návrat nahoru Goto down
http://batsup.googlepages.com
Werr

Werr


Poeet p?íspivku : 88
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Chimere Stormschemer

[Diskuze] Název Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Diskuze] Název   [Diskuze] Název Icon_minitimeFri Jun 15, 2007 4:03 pm

Tak jsem i pro český , slovenský , či anglický (i WoW jazyk mi nevadí)
No , záleží hlavně na straně , potom se může odvíjet název.
Návrat nahoru Goto down
Hannibal




Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 15. 06. 07

Background
Plné jméno:

[Diskuze] Název Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Diskuze] Název   [Diskuze] Název Icon_minitimeFri Jun 15, 2007 8:41 pm

ak sa dakomu bude chciet citat o vsetkom od Warcraft 1 ako to islo tak chodte sem http://wow.herniweb.cz/index.php?open=news
Návrat nahoru Goto down
Werr

Werr


Poeet p?íspivku : 88
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Chimere Stormschemer

[Diskuze] Název Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Diskuze] Název   [Diskuze] Název Icon_minitimeFri Jun 15, 2007 8:51 pm

Jak už v nějakém topicu Hannibal říkal a já se k němu milerád připojím , docela nerad bych měl třeba Legion of Eye , nebo Gurdians of Drink a takovehle OFove hovadiny.
Chce to nějaký zajímavý název , výstižný a lahodící uším.

//: Ani žádné "Ďábelské kočky" apod.
Návrat nahoru Goto down
lidojed




Poeet p?íspivku : 29
Age : 35
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Hanns Fisher

[Diskuze] Název Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Diskuze] Název   [Diskuze] Název Icon_minitimeFri Jun 15, 2007 10:16 pm

Werr napsal:
Jak už v nějakém topicu Hannibal říkal a já se k němu milerád připojím , docela nerad bych měl třeba Legion of Eye , nebo Gurdians of Drink a takovehle OFove hovadiny.
Chce to nějaký zajímavý název , výstižný a lahodící uším.

//: Ani žádné "Ďábelské kočky" apod.

dábělská kočka hellicat :-D to bylo celekm dorbý letadlo za druhý války každopádně osobně takovýto názvy nemusím taky ... a už souhlasím i s anglištinou
Návrat nahoru Goto down
http://www.lidojed.wz.cz
Werr

Werr


Poeet p?íspivku : 88
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Chimere Stormschemer

[Diskuze] Název Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Diskuze] Název   [Diskuze] Název Icon_minitimeFri Jun 15, 2007 10:34 pm

Ale už by to vážně chtělo vědět , za co se bude hrát Very Happy Mě bude životopis trvat pekelně dlouho a všechno kolem ještě ... Navíc název mě zajímá... A nemůže být , protože to na sobě drží jako řetěz :/ Smile

Možná něco na způsob : Poslední Tuplák Piva ... No , to asi ne Smile Něco jako Krvavá Růže a podobné hovadiny.
Návrat nahoru Goto down
Zabik




Poeet p?íspivku : 80
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Zabik

[Diskuze] Název Empty
PříspěvekPředmět: Diskusia-názov cechu   [Diskuze] Název Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 7:23 pm

zakladam to takto aby sme mohli zaroven diskutovat Smile a aby som vysvetlil werrovi ze by bolo idealne neco konkretne a hlavne neco co nas charakterizuje od ostatnych, proste nie sme guilda ale sme RP cech...
Návrat nahoru Goto down
Werr

Werr


Poeet p?íspivku : 88
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Chimere Stormschemer

[Diskuze] Název Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Diskuze] Název   [Diskuze] Název Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 7:31 pm

Může se do závorky napsat RP ne Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zabik




Poeet p?íspivku : 80
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Zabik

[Diskuze] Název Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Diskuze] Název   [Diskuze] Název Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 7:44 pm

no podla mna je to take divne Smile ja si proste myslim ze ked niekto vidi nas nazov tak musi byt jasne ze kto sme a tak...
Návrat nahoru Goto down
Werr

Werr


Poeet p?íspivku : 88
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Chimere Stormschemer

[Diskuze] Název Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Diskuze] Název   [Diskuze] Název Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 7:46 pm

Njn , jenže pokud to nepojmenuješ "Roleplay Cech" , tak to vždy bude připomínat guildu , nebo se mýlím ?
Návrat nahoru Goto down
Zabik




Poeet p?íspivku : 80
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Zabik

[Diskuze] Název Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Diskuze] Název   [Diskuze] Název Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 7:52 pm

tazko povedat Smile
trosku by som to preformuloval...moze to byt nazov co pripomina guildu ale nech to neni nejaka strasne nekonkretna vec Smile a nech to aspon trosku hovori kto vlastne sme...
Návrat nahoru Goto down
forest




Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 16. 06. 07

Background
Plné jméno:

[Diskuze] Název Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Diskuze] Název   [Diskuze] Název Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 8:10 pm

Chcete byt spis spodina(treba "nudle z nosu", "otrhany kabaty", ...), vykvet mesta(treba "hospodinova straz") nebo neco mezi... i tohle by se dalo v nazvu zohlednit
Návrat nahoru Goto down
Hannibal




Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 15. 06. 07

Background
Plné jméno:

[Diskuze] Název Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Diskuze] Název   [Diskuze] Název Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 8:44 pm

Werr napsal:
Jak už v nějakém topicu Hannibal říkal a já se k němu milerád připojím , docela nerad bych měl třeba Legion of Eye , nebo Gurdians of Drink a takovehle OFove hovadiny.
Chce to nějaký zajímavý název , výstižný a lahodící uším.

//: Ani žádné "Ďábelské kočky" apod.

si moj clovek maly by sme byt spolu v jednotke Smile
Návrat nahoru Goto down
Lizard




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno:

[Diskuze] Název Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Diskuze] Název   [Diskuze] Název Icon_minitimeSun Jun 17, 2007 3:28 am

Uprimne, co sa tyka mena guildy tak som viac menej bez nazoru...Jediny pripad kedy by som protestoval by bolo keby sa tu zacali objavovat nazvy ako Da CLub, The Asskickers, Superkiller Brigade, apod... Co sa v tomto pripade asi nestane.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





[Diskuze] Název Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Diskuze] Název   [Diskuze] Název Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
[Diskuze] Název
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» [Diskuze] Jednotky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cech Dobrodruhů :: Ostatní :: Pokec-
Přejdi na: