Cech Dobrodruhů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cech Dobrodruhů

fórum RolePlayingového cechu na WoW serveru Sargeras
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Přechod na Narnias!

Goto down 
+2
tanecnik
Tommassino
6 posters

Kde chcete hrát?
Na Narniasu...
Přechod na Narnias! Vote_lcap50%Přechod na Narnias! Vote_rcap
 50% [ 4 ]
Na Sargerasu...
Přechod na Narnias! Vote_lcap50%Přechod na Narnias! Vote_rcap
 50% [ 4 ]
Celkem hlasů : 8
 

AutorZpráva
Tommassino

Tommassino


Poeet p?íspivku : 168
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno: Aggram Strifelaugher

Přechod na Narnias! Empty
PříspěvekPředmět: Přechod na Narnias!   Přechod na Narnias! Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 8:13 pm

Hlasujte!
btw hlasuju Narnias... přijde mi to logické
Návrat nahoru Goto down
http://batsup.googlepages.com
tanecnik




Poeet p?íspivku : 33
Age : 43
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno:

Přechod na Narnias! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na Narnias!   Přechod na Narnias! Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 8:22 pm

Jsem pro to zůstat na Sargerasu. Pokud někdo potřebuje expit, tak se můžeme dohodnout jaký lv budeme další hru.
Na Narniasu by to bylo hezké, ale někteří tady již mají postavy.
Ale záleží na výsledku hlasování.
Návrat nahoru Goto down
Werr

Werr


Poeet p?íspivku : 88
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Chimere Stormschemer

Přechod na Narnias! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na Narnias!   Přechod na Narnias! Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 8:23 pm

Já jsem pro Narnias , nejen , že by to bylo pro mě pohodlnější v tom , že bych nemusel měnit Realm , ale navíc je to tam rychlejší a ta atmosféra je poněkud uvolněná Smile
Návrat nahoru Goto down
Tommassino

Tommassino


Poeet p?íspivku : 168
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno: Aggram Strifelaugher

Přechod na Narnias! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na Narnias!   Přechod na Narnias! Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 8:24 pm

tanecnik napsal:
Jsem pro to zůstat na Sargerasu. Pokud někdo potřebuje expit, tak se můžeme dohodnout jaký lv budeme další hru.
Na Narniasu by to bylo hezké, ale někteří tady již mají postavy.
Ale záleží na výsledku hlasování.
Jak mají postavy? Proč by to bylo na škodu?
Návrat nahoru Goto down
http://batsup.googlepages.com
Liberator




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 01. 09. 07

Přechod na Narnias! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na Narnias!   Přechod na Narnias! Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 8:28 pm

No jo už zase měnit server.Možná se smířim s přestupem na Narnias,ale ještě jednou a zkusim hrát Lineage 2.A někdo mluvil o tom,že se Narnias bude hrát jenom v sobotu nebo co...úplně sem to nepochopil.
Návrat nahoru Goto down
Tommassino

Tommassino


Poeet p?íspivku : 168
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno: Aggram Strifelaugher

Přechod na Narnias! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na Narnias!   Přechod na Narnias! Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 8:30 pm

To byl nějakej zblitek... přečti si něco o struktuře cechu a pochopš, že je tu čas hry naprosto závislý na jednotce ve které jsi. Jak se jednotka domluví tak bude i hrát.
Návrat nahoru Goto down
http://batsup.googlepages.com
Czirne




Poeet p?íspivku : 23
Age : 32
Registration date : 21. 07. 07

Background
Plné jméno: Yerril

Přechod na Narnias! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na Narnias!   Přechod na Narnias! Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 12:44 am

jssem pro prechod

/edit:
jak uz tady ne fore nekdo psal, pochybuju, ze se jentotky sejdou víc nez 2x, 3x týdne....to znamená, ýe kdyz vetcina lidí nechce zdlouhave expit postavu expit postavu, bude lepsí prejít na narnias, kde se postava i behem hraní RP dá v pohode expit. neznamená to (2Liberator) ze misís "zmenit server". stací udelat sipodobnou postavu i na Narniase, a hrat ji jen na RP, a v klidu muzes dal parit svou postavu na Sargerase... klidne i RP, nezavisle na cechu, (sak vis)... takze prechod na Narnias je takové "zbavení se" útrap expení...


Naposledy upravil dne Sun Sep 02, 2007 1:55 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Zabik




Poeet p?íspivku : 80
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Zabik

Přechod na Narnias! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na Narnias!   Přechod na Narnias! Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 9:23 am

Tu v podstate nejde o to kde mate postavy, prehodit realmlist je otazka pol minuty, ja tiez hravam na sargerase ale som za prechod. a ulahcilo by to expenie, pretoze sa mi moc nechce okrem stretnuti este naberat lvl niekolko hodin tyzdenne a pokial by som to tak nerobil tak by sme spravili ze 3 stretnutia jeden lvl , zachvilku by sme nemali questy, proste by to nebolo dobre.
Návrat nahoru Goto down
Liberator




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 01. 09. 07

Přechod na Narnias! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na Narnias!   Přechod na Narnias! Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 7:23 pm

Takže jestli to správně chápu (a nebijte mě jestli ne) hrát se bude třeba na Narniasu a scházet se budem dle dohody.Jednotka má být složená z postav podobného levelu,což znamená,že bych neměl hrát bez vás?Jenom v dobu,kdy se domluvíme?
Návrat nahoru Goto down
Tommassino

Tommassino


Poeet p?íspivku : 168
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno: Aggram Strifelaugher

Přechod na Narnias! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na Narnias!   Přechod na Narnias! Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 7:41 pm

Liberator napsal:
Takže jestli to správně chápu (a nebijte mě jestli ne) hrát se bude třeba na Narniasu a scházet se budem dle dohody.Jednotka má být složená z postav podobného levelu,což znamená,že bych neměl hrát bez vás?Jenom v dobu,kdy se domluvíme?
přestože tohle není nejlepší topic na diskuzi o struktuře cechu tak souhlasím s tvými poznatky... je to tak
Návrat nahoru Goto down
http://batsup.googlepages.com
Zabik




Poeet p?íspivku : 80
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Zabik

Přechod na Narnias! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na Narnias!   Přechod na Narnias! Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 8:54 pm

ale nic ti nebrani hrat vlastnu postavu kludne na akomkolvek serveri,prehodit realmlist je otazka pol minuty....kazdopadne hodte tam uz niekto 5. hlas pre prechod nech to mozeme ukoncit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
tanecnik




Poeet p?íspivku : 33
Age : 43
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno:

Přechod na Narnias! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na Narnias!   Přechod na Narnias! Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 10:59 pm

Zkusil jsem hrát na Narniasu a mohu říci že bude asi jednodušší hrát tam. Sice jsem si tady tu postavu již hezky připravil, ale to zvládnu i tam. Bude mnohem lepší se soustředit na RP než na sbírání zkušeností.
Měním tedy svůj hlas. Nyní jsem po uvážlivějším popřemýšlení pro změnu serveru. Hlasuji tedy pro Narnias (změna hlasování není povolena...)

PS: Je možné mít v reallistě více serverů a pak si je měnit až ve hře?
Návrat nahoru Goto down
Zabik




Poeet p?íspivku : 80
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Zabik

Přechod na Narnias! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na Narnias!   Přechod na Narnias! Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 5:49 pm

tanecnik napsal:

PS: Je možné mít v reallistě více serverů a pak si je měnit až ve hře?

neni ale apoc (admin) na tom uz pracuje(udajne Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Tommassino

Tommassino


Poeet p?íspivku : 168
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno: Aggram Strifelaugher

Přechod na Narnias! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na Narnias!   Přechod na Narnias! Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 3:29 pm

tanecnik napsal:
Zkusil jsem hrát na Narniasu a mohu říci že bude asi jednodušší hrát tam. Sice jsem si tady tu postavu již hezky připravil, ale to zvládnu i tam. Bude mnohem lepší se soustředit na RP než na sbírání zkušeností.
Měním tedy svůj hlas. Nyní jsem po uvážlivějším popřemýšlení pro změnu serveru. Hlasuji tedy pro Narnias (změna hlasování není povolena...)

PS: Je možné mít v reallistě více serverů a pak si je měnit až ve hře?
existuje program ktery ti pred spustenim hry zmeni realmlist... presto bych mozna doporucil si jenom udelat BAT ktery to udela a nestahovat zbytecne veliky program
Návrat nahoru Goto down
http://batsup.googlepages.com
Tommassino

Tommassino


Poeet p?íspivku : 168
Age : 34
Registration date : 13. 06. 07

Background
Plné jméno: Aggram Strifelaugher

Přechod na Narnias! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na Narnias!   Přechod na Narnias! Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 4:54 pm

Tak sem vytvoril script ktery vytvori pozadovany soubor co meni realmlist...
http://batsup.googlepages.com/createScript.cmd
Spuste soubor a pak se uz nechejte navest napovedou.
Doporucuji udelat zastupce jako treba:
kód:

spustwow narnias.onlinegamers.cz
spustwow sargeras.onlinegamers.cz
a pak spoustet wow jinym zastupcem kdyz menite realm Wink
Návrat nahoru Goto down
http://batsup.googlepages.com
Zabik




Poeet p?íspivku : 80
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno: Zabik

Přechod na Narnias! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na Narnias!   Přechod na Narnias! Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 8:19 pm

ak sa nemylim zmena hlasu znamena stav 5:3 pre narnias Smile
Návrat nahoru Goto down
Liberator




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 01. 09. 07

Přechod na Narnias! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na Narnias!   Přechod na Narnias! Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 11:56 am

Tak jsem zkusil Narnias a shledal jsem,že to tam bude lepší.Hlasoval jsem moc ukvapeně.Měnim svůj hlas pro Narnias takže to je teď 6:2 pro Narnias :-D
A kdy vůbec začínáme?Už tam mam postavu na 10. lvl.A někdo tady říkal,že bude lepší sejít se až dýl.Myslim e 15. až 20. lvl by byl ideální...
Návrat nahoru Goto down
tanecnik




Poeet p?íspivku : 33
Age : 43
Registration date : 14. 06. 07

Background
Plné jméno:

Přechod na Narnias! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na Narnias!   Přechod na Narnias! Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 12:06 pm

Ehm, již jsme "začali", koukni do kalendáře. Jen jsem tam byl sám a hodně lidí nemohlo přijít a ostatní si to asi nepřičetli.
Jen k Narniasu bych rád poznamenal, že bude asi nutností si vypnout LFG kanál a možná i world kanál. Ty řeči co tam vedou jsou hrozné.
Návrat nahoru Goto down
Liberator




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 01. 09. 07

Přechod na Narnias! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na Narnias!   Přechod na Narnias! Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 2:51 pm

Ahá.A pořád platí,že máme být na 10. lvl?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přechod na Narnias! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na Narnias!   Přechod na Narnias! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přechod na Narnias!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cech Dobrodruhů :: Informace :: Obecné informace-
Přejdi na: